Napsal: Jakub, 09.10.2023

K čtyřicátému výročí písně "Znám Wendy stáj" jsme si vyrobili triko. To je možné si koupit v našem e-shopu (https://qrticket.cz/kategorie-produktu/kategorie-pro-e-shop/?mta_band_name_2_10=NATURAL) a nebo na některém z našich koncertů. My tam budem.
číst dál »


Napsal: Jakub, 14.07.2023

Vyzkoušejte své znalosti o kapelách v 80.letech v tomto kvizu, ve kterém je otázka i na naši kapelu:
https://www.denik.cz/spolecnost/cesky-rock-kviz.html?question=1

číst dál »

Napsal: Jakub, 09.05.2023

Dnes ráno, 9.5.2023 jsme vstávali mimořádně brzy, abysme zahráli živě ve Snídani s Novou. Moc jsme si to užili.

 

číst dál »

Napsal: Administrator, 27.10.2017

Přečtěte si rozhovor Daniela na festivalu Čabuzský bigbít:

číst dál »

Napsal: Administrator, 21.03.2014

Naší novou desku Třetí od konce seženete nejlépe v e-shopu Bontonlandu (http://www.bontonland.cz/natural-treti-od-konce), kam se také můžete vypravit osobně, pokud zrovna nefandíte nákupům po internetu.
Můžete si jí také koupit od nás přímo na jednom z našich koncertů. To ale znamená vstát od počítače a přijít si nás poslechnout naživo (což mnohdy… číst dál »


Napsal: Administrator, 06.03.2014

Křtíme v Hudebním klubu Palmovka, přijde i nějaký křtitel a kmotr, bude pro vás připraveno uvítací pití a občerstvení, hraje se od osmi, křest bude běheme večera. K sezení už je jen pár míst v salonku, ale na našich akcích se stejně slaví ve stoje. Tak tedy na viděnou. Natural.

číst dál »

Napsal: Administrator, 26.01.2014

Gramofonová deska "Natural - Třetí od konce" je vyrobena. Celý náklad byl přivezen z Loděnic. Deska má velikost (průměr) 10" = zhruba 25cm, obsahuje 6 písniček, které Natural ještě nikdy nikde nenahrál, uvnitř jsou všechny texty, další běžné informace a také kód, který poslouží ke stažení v elektronické podobě, deska bude stát u kapely 150,-Kč a v prodejní síti kolem 200,- a její křest proběhne 7.března v Hudebním klubu Palmovka. To je prozatím ve stručnosti vše - ostatní se postupně a včas… číst dál »


Napsal: Administrator, 11.01.2014

Deska je ve výrobě!

Děkujeme všem, kteří podpořili vydání naší gramofonové desky "Natural - Třetí od konce". Podstatnou část nákladů jsme pokryli z vybraných peněz. O termínu a místě křtu budeme včas informovat. Na viděnou.

číst dál »